Συνδυασμός

Εκλογική Περιφέρεια Άνω Βροντούς

  1. Ματένογλου Μαργαρίτα του Πέτρου
  2. Τίμικογλου Πρόδρομος (Μάκης) του Αναστασίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Καπεταν Μητρουσίου

  1. Γασπαρίδης Δημήτριος (Τάκης) του Χρήστου
  2. Ξενιτίδης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  3. Καρασουλτάνη-Σιάκκα Χρυσούλα του Γεωργίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Λευκώνα

  1. Ιωαννίδου Ανατολή του Χρήστου
  2. Καλαϊτζίδης Αλέξανδρος του Δημητρίου
  3. Μουρατίδης Χαράλαμπος του Δημητρίου
  4. Παπαδόπουλος Σάββας του Δημητρίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Ορεινής

  1. Καπανδέλη Χρυσούλα του Σταύρου
  2. Κασάπης Ηλίας του Νικολάου
  3. Ρίτκος Παντελής του Ιωάννη

 

Εκλογική Περιφέρεια Σερρών

  1. Αγγελάκη-Σαπλαμίδη Αγγελική του Χρήστου
  2. Αγγλίδης Δημήτριος (Τάκης) του Γεωργίου
  3. Ακριτίδης Αναστάσιος του Σάββα
  4. Ανεσιάδης Χαρίλαος του Αντωνίου
  5. Αραμπατζή Φωτεινή του Βασιλείου
  6. Αραμπατζής Αθανάσιος (Θάνος) του Αλέξανδρου
  7. Αργυροπούλου Παναγιώτα του Θωμά
  8. Βαβατζιάνης Αθανάσιος (Σάκης) του Γεωργίου
  9. Βασιλειάδης Γεώργιος του Ανέστη
  10. Βέρρος Κωνσταντίνος του Στέργιου
  11. Βότσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  12. Γάτσιος Αθανάσιος (Σάκης) του Ζαχαρία
  13. Γκοντινόπουλος Παναγιώτης του Χαράλαμπου
  14. Γκούρμη-Κηπουρού Ελένη του Γεωργίου
  15. Γρέψιος Στέργιος του Αντωνίου
  16. Δελλής Χαράλαμπος (Χάρης) του Χρήστου
  17. Διαμαντόπουλος Αδαμάντιος (Διαμαντής) του Γρηγορίου
  18. Δρίγκα Χρυσούλα του Νικολάου
  19. Ζερβάκη-Σπυροπούλου Αναστασία (Σάσα) του Αλέξανδρου
  20. Ηλιάδης Ηλίας του Δημητρίου
  21. Θεοδοσέλη Αικατερίνη (Κατερίνα) του Δημητρίου
  22. Θεοφανίδου Αλίκη του Παναγιώτη
  23. Ιακωβίδης Πολύκαρπος (Πόλυς) του Ιακώβου
  24. Ιλανίδου-Βίλλιου Δέσποινα του Γεωργίου
  25. Καλαϊτζής Ιωάννης του Αναστασίου
  26. Καλανίδου Μαριάννα του Χριστόφορου
  27. Καρυπίδης Παύλος του Θεοφύλακτου
  28. Καφανά Φανή του Θεόδωρου
  29. Κετσετζής Βασίλειος του Ευάγγελου
  30. Κυπαρίσση Στεργιανή (Στέλλα) του Πασχάλη
  31. Μαλαμάκης Δημήτριος του Χρήστου
  32. Μανδέλας Αναστάσιος του Γεωργίου
  33. Μάνθος Χαράλαμπος του Χρήστου
  34. Μαυρίδου Αικατερίνη του Γεωργίου
  35. Μιλτσιούδη Αγγελική του Μιχαήλ
  36. Μιχαηλίδης Χρήστος του Σάββα
  37. Μιχτσόγλου Δημήτριος του Κύριλλου
  38. Μουρατίδου Δέσποινα του Ζαχαρία
  39. Μουτάκας Κωνσταντίνος του Σωτηρίου
  40. Μπαμπαΐτης Δημήτριος του Ηλία
  41. Μπιρτζίδη-Αριστοτέλη Ευφροσύνη (Φρόσω) του Γεωργίου
  42. Μπόλαρης Γεώργιος του Εμμανουήλ
  43. Μπρούσαλης Πέτρος του Γεωργίου
  44. Νιζάμης Δημήτριος του Γεωργίου
  45. Παλισίδου-Κοσμίδου Σοφία του Παναγιώτη
  46. Παντελίδης Χρυσόστομος (Χρηστάρας) του Σταύρου
  47. Παπαδόπουλος Αθανάσιος (Νάσος) του Ευάγγελου
  48. Παπαδόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου
  49. Παπαδόπουλος Χρήστος του Νικολάου
  50. Πασχάλη Ελένη του Δημητρίου
  51. Παυλίδης Χαρίτων του Αγαθάγγελου
  52. Πολατίδου Γεσθημανή (Μάνια) του Χρήστου
  53. Πούσκας Λάμπρος του Βασιλείου
  54. Σαϊνατούδης Νικόλαος του Μιλτιάδη
  55. Σαϊνατούδης Χρήστος του Ιωάννη
  56. Σαρίκα-Διαμαντή Άννα του Απόστολου
  57. Σφετσιάρης Γεώργιος του Ηλία
  58. Σωτηρίου Μιχαήλ του Ιωάννη
  59. Τζήκα Αρχοντή του Γεωργίου
  60. Τσακιρίδης Νικόλαος του Χαράλαμπου
  61. Χειμωνίδου Ζωή του Δημητρίου
  62. Χουρουζίδης Νικόλαος του Ιωσήφ
  63. Χουρουζίδης Σωκράτης του Αλέξιου
  64. Χρυσανθίδης Βασίλειος του Παναγιώτη

 

Εκλογική Περιφέρεια Σκουτάρεως

  1. Δημητριάδης Αναστάσιος του Σπύρου
  2. Ηλιοπούλου Σταλακτή του Στέργιου
  3. Μπάσιος Γεώργιος του Πέτρου
  4. Μπουγαδούδη Αικατερίνη του Δημητρίου
  5. Παπαευστρατίου Μαργαρίτης του Δημητρίου

 

Δημοτική Κοινότητα Λευκώνα

  1. Ανθυμιάδης Αλέξανδρος (Αλέκος) του Λαζάρου
  2. Ιορδανίδης Ιωάννης του Παύλου
  3. Κιοσσέ Σοφία του Αναστασίου
  4. Πεχλιβάνης Σωτήριος του Ιωάννη
  5. Πορτοκαλλίδου Σοφία του Ανδρέα
  6. Σακισλίδης Δημήτριος του Στέργιου

 

Δημοτική Κοινότητα Σερρών

  1. Αρόγλου Ιωάννης του Χαράλαμπου
  2. Βουτσκόγλου Ειρήνη του Κωνσταντίνου
  3. Γαροπούλου Μαρία του Ηλία
  4. Γεωργιάδης Ηλίας του Γεωργίου
  5. Καραντινίδης Αριστοτέλης του Ανέστη
  6. Κεσκινίδης Παντελής του Ιωάννη
  7. Κουρτίδης Πολυχρόνης (Πόλυς) του Ευσταθίου
  8. Κυράδης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου
  9. Μητσικάρης Πασχάλης του Αργυρίου
  10. Μουρουζίδου Ελισσάβετ του Βλαδίμηρου
  11. Μουστακλής Θωμάς (Μάκης) του Αστέριου
  12. Παπαδόπουλος Ανέστης του Θεόδωρου (Ρούλη)
  13. Πέτκος Νικόλαος του Στόγιου
  14. Τσιάκας Αλέξανδρος του Βασιλείου
  15. Χηνάκη-Νταλιάνη Γεωργία του Θεόδωρου
  16. Χουμουρίδου Μαρίνα του Ανατόλη

 

Δημοτική Κοινότητα Σκουτάρεως

  1. Καραμπέκης Γεώργιος του Δημητρίου
  2. Κεσούλης Δημήτριος του Πέτρου
  3. Κολεογλούδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  4. Κουρτίδης Γεώργιος του Αθανασίου
  5. Λυκούδη Αντωνία του Γεωργίου
  6. Μήλιος Κωνσταντίνος του Ηλία

 

Τοπική Κοινότητα Αγίας Ελένης

  1. Γεωργίου Χρήστος του Κωνσταντίνου
  2. Ιακωβίδης Ιωσήφ (Σήφης) του Γεωργίου
  3. Καραμανλάκη Κρυσταλία (Λίτσα) του Μιχαήλ
  4. Νισούδη Κυριακή του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Αδελφικού

  1. Μάτσικας Βασίλειος του Γεωργίου
  2. Μούτλας Δημήτριος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Αναγέννησης

  1. Απιδοπούλου Ειρήνη του Χαράλαμπου
  2. Καρυπίδης Ιωσήφ (Άκης) του Γρηγορίου
  3. Πετρίδου Αγάπη του Σπύρου
  4. Χουρουζίδης Ιωάννης (Γιόχαν) του Παύλου

 

Τοπική Κοινότητα Άνω Βροντούς

  1. Καραδεμιρτζόγλου Κυριάκος του Ελισσέα
  2. Παλαντζίδου Άννα του Αβραάμ

 

Τοπική Κοινότητα Άνω Καμήλας

  1. Αλατζάς Μηνάς-Αντώνιος του Ευστρατίου
  2. Δημητρίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  3. Καραθανάσης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
  4. Κουκούλη Στεργιανή (Στέλλα) του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Βαμβακιάς

  1. Βαρβίδης Δημήτριος (Τάκης) του Κωνσταντίνου
  2. Τούλη Αικατερίνη του Δημητρίου
  3. Τσισμαλίδου Αντιγόνη του Χρήστου
  4. Χατζημπεϊλικλής Βασίλειος του Νικολάου

 

 

Τοπική Κοινότητα Βαμβακούσσας

  1. Δημαρέλη Σύλβιε του Αναγνώστη
  2. Στρατής Πολυχρόνης του Ηρακλή

 

Τοπική Κοινότητα Ελαιώνα

  1. Ακριτίδης Γεώργιος του Νικολάου
  2. Δηλόπουλος Βασίλειος του Δημητρίου
  3. Κουστολίδης Λάζαρος του Αλέξανδρου
  4. Ταρασίδου Άννα του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Επταμύλων

  1. Θεοφανίδης Αβραάμ του Θεόκλητου
  2. Καδή Μαρία του Ιωάννη
  3. Κουρνιανός Δήμος (Μάκης) του Νικολάου
  4. Ταγταλιανίδου Όλγα του Πασχάλη

 

Τοπική Κοινότητα Καλών Δένδρων

  1. Δαουλτζής Βασίλειος του Θωμά
  2. Δαύτσιος Στέργιος του Ευθυμίου
  3. Παυλακάκης Ιωάννης του Παράσχου
  4. Περδετζόγλου Αγγελική του Μιχαήλ

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Καμήλας

  1. Δομουχτσής Θεοφάνης του Χρίστου
  2. Ιωάννου Ιωάννης του Πέτρου
  3. Μπακιρτζής Δήμος του Νικολάου
  4. Τοπάτση Γεωργία του Θωμά

 

Τοπική Κοινότητα Κουβουκλίου

  1. Καραμανάβης Πασχάλης του Ευάγγελου
  2. Κατσιώλα-Καπλανίδου Κωνσταντινιά του Πασχάλη

 

Τοπική Κοινότητα Κουμαριάς

  1. Θεοχαρίδου Θεοχαρούλα του Πασχάλη
  2. Καταράκη Τριανταφυλλιά του Ιωάννη
  3. Μαλιόγλου Αντώνης του Κυριαζή

 

Τοπική Κοινότητα Κωνσταντινάτου

  1. Γκιοβέ Σοφία του Ιωάννη
  2. Κωστούδης Διαμαντής του Κωνσταντίνου
  3. Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Μητρουσίου

  1. Γκαϊντατζή Ευαγγελία του Σωτηρίου
  2. Δημητρανόπουλος Αθανάσιος του Απόστολου
  3. Κύρου Αντώνιος του Ευάγγελου
  4. Μπαλμαδάκη-Κουλέλη Ελένη του Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Μονοκκλησιάς

  1. Δαλόγλου Θεανώ του Πολυχρόνη
  2. Καλαϊτζή Ζωή του Γεωργίου
  3. Μανιτάρης Νικόλαος του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Οινούσσας

  1. Αραμπατζή Κωνσταντίνα του Βασιλείου
  2. Βέρρος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  3. Ζήσης Ιωάννης του Δημήτριος
  4. Μαναζής Παναγιώτης του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Ορεινής

  1. Δερμεντζής Δημήτριος του Χρήστου
  2. Ζαχαρία Ελένη του Θωμά
  3. Μπαλαμπάνη Γεωργία του Μιχαήλ
  4. Παπαπασχάλη Ευαγγελία του Ηλία

 

Τοπική Κοινότητα Πεπονιάς

  1. Μαργίδης Ιωάννης του Βασιλείου
  2. Μασλιάκη-Βατσάνη Παναγιώτα του Γεωργίου
  3. Μασλιάκης Στέργιος του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Προβατά

  1. Γαργαβάνης Ελευθέριος του Απόστολου
  2. Γρηγοριάδου Ελένη του Μιχαήλ
  3. Νέδος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  4. Χατζηβασιλείου Αθανάσιος του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Χριστού

  1. Πουλιάκας Χρήστος του Ιωάννη
  2. Τότης Χαράλαμπος του Αντωνίου
  3. Τότκα Στυλιανή του Στέργιου